Wydarzenia

Warsztaty malarskie nad morzem

Zapraszamy serdecznie na na plener skierowany właśnie do Was!

Pensjonat Kaszubianka Ustronie Morskie
Renata Żołna, tel. 793 38 38 03

Piękne miejsce na samej plaży!!! Komfortowe pokoje dla uczestników.
Po zakończonych warsztatach wystawa grupowa w ustroniu morskim.

Piękne widoki inspirujące do spokojnego tworzenia w skupieniu i w towarzystwie szczególnych wykładowców:

Prof. Józef Budka

jozef-budka

Grafik – litograf i rysownik. Urodzony w 1953 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Studia w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydział Grafiki w Katowicach. Dyplom z wyróżnieniem otrzymał w 1978 r. Od 1978 r. pedagog w Katedrze Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im Jana Matejki w Krakowie Filii w Katowicach. W 2001 roku uzyskał tytuł profesora szuk plastycznych. Jeden z czołowych i znakomitych litografów POLSKI.

 

Aleksandra Telka Budka

Urodzona w 1956 roku w Katowicach. Studiowała w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, wydział Grafiki w Katowicach w latach 1976-1981. W 1981 roku uzyskała dyplom z wyróżnieniem w zakresie projektowania graficznego. Uprawia grafikę warsztatową – akwafortę, ilustrację książkową.

 

dr Sybilla Skałuba

sybilla-skalubaUrodzona w Gliwicach. Dyplom główny – Wydział Grafiki Warsztatowej w Pracowni Wypukłodruku prof. S. Kluski. Dyplom dodatkowy w Pracowni Malarstwa Prof. J. Rykały na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach – 2003.
Obecnie samodzielny wykładowca i asystent w Pracowni Wypukłodruku Prof. M. Pałki-Wydział Grafiki Warsztatowej na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
Wice Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Ronda Sztuki. Koordynator Akademii Weekendowej na ASP w Katowicach.

 

Termin zgłaszania do 30.04.2016

Liczba miejsc ograniczona.

plakat-malarskie

‹ powrót do listy wydarzeń
pokój z widokiem na morze | pensjonat z widokiem na morze | pokoje ustronie morskie | noclegi ustronie morskie | pensjonat ustronie morskie | hotel ustronie morskie